Chciałbym wiedzieć…

Audyt może służyć różnym celom:

  • sprawdź, jak Twoja strona postrzegana jest w oczach klientów,
  • dowiedz się, czy Twoja strona jest napisana poprawnie,
  • zbadaj, czy wszystkie ważne z punktu widzenia Twojego biznesu informacje zawarte na stronie są odpowiednio wyeksponowane,
  • przeanalizuj, czy poruszanie się po Twojej stronie jest łatwe, przyjemne i bezstresowe. Wpływa to na ilość telefonów/zrealizowanych transakcji. Pamiętaj, że konkurencja jest tylko 3 kliknięcia myszki dalej.

Jeżeli zauważyłeś, że Twoja strona przynosi mniej zysków niż zwykle bądź też jeżeli zastanawiasz się czy Twoja strona jest czytelna i łatwa w obsłudze dla klientów. Zastanawiasz się nad zmianą swojej strony i chcesz aby była jak najlepiej postrzegana przez Twoich klientów? Możemy Ci w tym pomóc.

Wystarczy, że odpowiesz sobie na tych 5 szybkich pytań:

  • ile czasu użytkownicy spędzają na Twojej stronie?
  • czy teksty widniejące na witrynie czytelne i ciekawe?
  • czy nawigacja na stronie jest łatwa w obsłudze?
  • co przyciąga na stronie uwagę klientów, a co ich zniechęca?
  • czy słowa kluczowe są odpowiednio nasycone i oznakowane?
Jeśli możesz samodzielnie przeprowadzić badania, które dadzą Ci odpowiedzi na powyższe pytania oraz wiele innych z zakresu user experience, to śmiało możesz wykonać taką analizę. Jednak jeśli masz wątpliwości, to warto zgłosić się do nas, żebyśmy znaleźli odpowiedzi i najlepsze rozwiązania.

W ramach oferowanych przez nas pakietów otrzyma Pan/Pani poprawę optymalizacji strony w wyszukiwarkach oraz szczegółowy raport z wytycznymi z zakresu usability. Wprowadzimy zmiany w kwestii SEO są zauważalne natychmiastowo. Natomiast raport będzie zawierał kompleksowy pakiet wskazówek, co warto zmienić i poprawić na stronie, żeby zachęcić użytkowników do częstszego korzystania z niej. Po wprowadzeniu proponowanych przez nas ulepszeń będzie można zaobserwować efekty.

Nasze usługi podzieliliśmy na 3 standardowe pakiety. Audyt podstawowy kosztuje 300 zł netto, audyt rozszerzony – 600 zł netto, natomiast cena wykonania badań oraz przeprowadzenia zmian na stronie lub stworzenie strony internetowej od początku jest ustalana indywidualnie. Wykonujemy również szereg innych działań z zakresu user experience. Jeśli jesteś zainteresowany(a) przeprowadzeniem innego typu badań(np. testów z użytkownikami), pozycjonowaniem strony lub poprawą tekstów, to skontaktuj się z nami w celu ustalenia ceny.

Przeprowadzimy analizę wszystkich kluczowych elementów Twojej strony internetowej. Nasze działania będą obejmowały badania z zakresu SEO oraz użyteczności. W zależności od Twoich potrzeb proponujemy dwa pakiety, w ramach których wykonujemy szereg badań. W zakładkach o Audycie podstawowym oraz Audycie Rozszerzonym znajdziesz szczegółowe opisy.

Tak. Poza standardowymi analizami, które ujęliśmy w 3 pakiety, wykonujemy szereg innych usług. Możemy przeprowadzić różnego typu badania z użytkownikami(ilościowe, jakościowe, kontekstowe, zdalne lub stacjonarne). Dobierzemy najlepsze rozwiązanie do Twoich potrzeb. Lubimy niekonwencjonalne działania i wyzwania zawodowe. Skontaktuj się z nami, żeby omówić szczegóły.