W zależności o Twoich potrzeb możemy przeprowadzić: analizę, badania oraz wdrożenie zmian na Twojej stronie internetowej lub przygotować spójną i funkcjonalną witrynę od zera. Proponujemy szereg działań, które dobierzemy do Twoich potrzeb, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty.

Optymalizacja istniejącej strony www:

Stworzenie nowej strony internetowej:
1. Przeprowadzenie kompleksowego audytu strony(dowiemy się, co warto poprawić na stronie, żeby była bardziej przyjazna dla odbiorców i zachęcała do korzystania z niej). 1. Przeprowadzenie analizy stron konkurencji i zbadanie celów biznesowych dla strony internetowej

2. Zrealizowanie wybranych typów badań usability z użytkownikami(pomoże nam to określić, co potencjalni klienci naprawdę myślą o Twojej stronie, co im przeszkadza w serwisie i jakie funkcje chętnie by dodali lub usunęli). 2. Zrealizowanie wybranych typów badań usability z użytkownikami(pomoże nam to poznać potrzeby i zachowania Twoich potencjalnych klientów w internecie).
3. Zaprojektowanie zmian i stworzenie funkcjonalnej architektury informacji oraz nawigacji(narysujemy szkice, jak powinna wyglądać strona, żeby była spójna i przejrzysta). 3. Stworzenie makiet strony i zbudowanie funkcjonalnej architektury informacji w oparciu o wyniki przeprowadzonych badań.
4. Wdrożenie proponowanych zmian(zoptymalizujemy stronę pod kątem: SEO, treści, designu oraz funkcjonalności, żeby wyróżniała się na tle konkurencji i zachęcała do korzystania z niej).
4. Stworzenie strony internetowej, zoptymalizowanie serwisu pod kątem wymagań SEO.

5. Przeprowadzenie badań strony internetowej z użytkownikami(sprawdzimy, jak użytkownicy reagują na witrynę i co ewentualnie jeszcze warto zmienić przed oddaniem projektu).

Badania jakościowe
Dzięki wyselekcjonowanej grupie osób na których zostanie przeprowadzone Twoje badanie będziesz wiedział/a jak potencjalni klienci zachowują się na Twojej stronie- czego szukają, jakie są ich wrażenia po otworzeniu witryny oraz po zapoznaniu się z nią.

Badania ilościowe
Sprawdzimy na grupie kilkuset osób, co internauci myślą o Twojej stronie. Wykorzystamy w tym celu e-ankiety, badania porównawcze itd.

Badania kontekstowe
Często jest tak, że użytkownicy wchodząc na naszą stronę robią jednocześnie kilka innych rzeczy na raz. Badanie kontekstowe przeprowadzane jest w naturalnym środowisku grupy docelowej, dzięki czemu jeszcze lepiej możemy dopasować stronę do ich potrzeb.

Projektowanie architektury informacji
Im lepiej oraz instynktowniej pogrupowane są informacje na Twojej witrynie tym łatwiej będzie je wyszukać, co poprawi efektywność oraz wydajność Twojej strony internetowej.

Dobór grafiki na stronie
Obraz ma bardzo duży wpływ na przyciągnięcie uwagi użytkownika, skłonienia go do przeczytania tekstu na stronie bądź też nawet zamówienie usługi dlatego tak ważny jest prawidłowy dobiór grafik oraz zdjęć do strony, aby wzmocnić jej przekaz.

Copywriting
Sprawdzenie, czy wszystkie teksty na stronie są napisane prawidłowo pod względem poprawności oraz ile słów kluczowych i unikalnych fraz zawierają. W razie potrzeby przeredagowanie istniejących tekstów lub stworzenie ich od nowa.

Poprawa SEO strony
Sprawdzenie, jak strona wypada w wyszukiwarce, ile linków jest indeksowanych w wyszukiwarce oraz po jakich słowach kluczowych jest wyszukiwana witryna.

Badanie ścieżek użytkownika
Sprawdzenie ilu kliknięć użytkownik potrzebuje aby dojść do najważniejszego punktu strony (zakładka kontakt, kup teraz itd) oraz jak tą drogę przebywa. Wszystko po to aby jak najlepiej wyeksponować najważniejsze elementy witryny, a przez to podnieść konwersję.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z dbałością o szczegóły. W zależności od Twoich potrzeb, dobierzemy najlepsze techniki przy tworzeniu/optymalizowaniu strony internetowej. Zadzwoń lub napisz e-mail, żeby dowiedzieć się więcej.

Cena: do negocjacji


Zdecydowałeś się?

Zamów

Chcesz o coś zapytać?

Kontakt

Chcesz wiedzieć więcej?

Audyt - częste pytania