Dlaczego my?


IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

Doświadczenie w audytowaniu stron i SEO

Posiadamy długoletnie doświadczenie w pozycjonowaniu. Działamy na rynku od 15 lat.

Audyt strony internetowej w aspekcie SEO to zagadnienie niezwykle złożone. Mnogość danych, możliwych sytuacji i zaimplementowanych rozwiązań sprawia, że z pewnością nie jest możliwe odpowiednie wykonanie go przez kogoś bez doświadczenia.

Każda strona internetowa jest inna i różni się od pozostałych. Strategia działań SEO musi być dostosowana do konkretnego przypadku. Istotny jest układ stron, sposób ich generowania, a także charakter samej witryny – inne działania podejmowane są w przypadku sklepów, blogów czy serwisów tematycznych. Audyt strony internetowej pozwala sprawdzić najważniejsze zagadnienia i jest doskonałą podstawą do dalszych rozważań na temat działań SEO.

Skontaktuj się z nami

Inżynierowie w pozycjonowaniu

1111 Inżynierowie SEO

15 lat działania na rynku pozwoliło nam zbudować skuteczny zespół ekspertów. Dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami w obszarze SEO.

1111 Raporty online

Raporty z pozycjonowania zawierają szczegółowe miejsca dla pozycjonowanych słów. Są dostępne online. W każdej chwili nasz Klient ma do nich dostęp.

Sprawdzone i skuteczne oprogramowanie

Do audytu SEO wykorzystywane są narzędzia, ponieważ pozwalają nieporównywalnie szybciej zdobyć komplet potrzebnych informacji, ale ich wskazania nie zastąpią pracy specjalisty. Zbiór danych o witrynie we wszystkich wyżej wymienionych aspektach jest jedynie materiałem, który wymaga analizy, wyciągnięcia odpowiednich wniosków i opracowania strategii działań.

1111 Własne testy pozycjonowania

W ciągu roku wykonujemy ponad 70 testów związanych z pozycjonowaniem i optymalizacją stron. Ciągle monitorujemy zmiany, uczymy się.

1111 Więcej niż SEO

Nie jesteśmy zamknięci w sztywnych ramach, zawsze staramy się dopasować ofertę do wymagań odbiorcy. Lojalni Klienci otrzymują nie tylko zniżki na oferowane usługi, ale także liczne bonusy i promocyjne dodatki.

1111 Wsparcie techniczne

Problemy ze stroną, serwerem, domeną czy wirusem? Nasi Klienci mogą liczyć na fachową pomoc. Gwarantujemy profesjonalne wsparcie i szybką odpowiedź na zadane pytanie.

Opinie klientów

Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

Jesteśmy profesjonalną agencją interaktywną specjalizującą się w pozycjonowaniu oraz projektowaniu stron internetowych. Siedzibę mamy w Lublinie, lecz świadczymy usługi dla Klientów z terenu całej Polski oraz z zagranicy.

Dążymy do tego, aby nasza współpraca z Klientami była owocna dla obu stron. Posiadamy wiele różnych pakietów usług, dzięki czemu są Państwo w stanie wybrać opcję optymalną dla siebie. Mamy nadzieję, że w naszej firmie znajdą Państwo solidnego i godnego zaufania partnera w biznesie.

Skuteczne realizacje

Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
jakie mamy wyniki. Poniżej przykład działań dla szkoły tańsca SalsaMe:

Pozycjonowanie Stron Lublin na przykładzie SalsaMe

 

Rezultaty pozycjonowania

SalsaMe efekty pozycjonowania

 

Sprawdź nasze case studies

Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

Skontaktuj się z nami