Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Masz wrażenie, że ruch na Twojej witrynie jest znikomy? Czujesz się przytłoczony słabymi wynikami i niską skutecznością swoich działań online? Spokojnie, mamy dla Ciebie rozwiązanie. Pozwól, że jedna z czołowych agencji SEO przeprowadzi szczegółowy audyt Twojej strony. Zdiagnozujemy wszelkie problemy, wskażemy niedoskonałości i opracujemy spersonalizowaną strategię, która naprawi widoczność Twojego biznesu w sieci.

Ale czym tak naprawdę jest audyt SEO?

To nic innego jak głęboka analiza, która odkryje każdą usterkę, nawet tę najdrobniejszą, wpływającą na wartość Twojej strony w rankingach wyszukiwarek. Proces ten obejmuje kilka kroków, w tym ocenę procesów przeszukiwania i indeksowania przez wyszukiwarki, eliminację przekierowań, sprawdzanie duplikatów treści oraz ocenę poprawności kodu źródłowego. Naszym celem jest jedno – poprawa struktury i jakości Twojej witryny, co zaowocuje wyższymi pozycjami w wynikach wyszukiwania Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Dąbrowa Górnicza


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta na audyt SEO

  Bez gruntownej analizy trudno jest zauważyć słabe punkty i problemy, które mogą obniżać pozycję Twojej witryny w rankingach wyszukiwarek. Ocena funkcjonalności dla użytkowników również jest kluczowa, ale często trudna do osiągnięcia. Dlatego audyt staje się nieodzowny, szczególnie jeśli zależy Ci na zwiększeniu ruchu na stronie i przyciągnięciu nowych odbiorców.

  Analiza on-page

  Każdy element, każda część, każda podstrona Twojej witryny może mieć wpływ na jej sukces lub porażkę. Audyt on-page pozwala nam przyjrzeć się różnym wskaźnikom, biorąc pod uwagę różnorodne kryteria. W trakcie tej analizy sprawdzamy takie elementy jak: struktura URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowania użytkowników, budowa strony i inne. Dzięki temu technicznemu badaniu możemy zidentyfikować, które komponenty działają poprawnie, a które wymagają poprawy.

  Analiza off-page

  Ten element audytu koncentruje się przede wszystkim na ocenie widoczności Twojej witryny w sieci. Jakość i pozycja Twojej strony w przestrzeni internetowej są kluczowe dla sukcesu Twojej marki. Przeprowadzimy analizę profilu linków prowadzących do Twojej strony, ocenimy ich liczbę i jakość oraz sprawdzimy, czy pochodzą one z zaufanych i wartościowych źródeł. Zidentyfikujemy również potencjalnie szkodliwe zewnętrzne linki i zaproponujemy sposób ich dezaktywacji lub usunięcia. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz być pewien, że Twoja witryna znajdzie się w dobrych rękach.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami