Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Czy zauważyłeś, że ruch na Twojej stronie jest ograniczony? Czy masz trudności z osiągnięciem satysfakcjonujących wyników i efektywności w działaniach online? Nie trać nadziei, możemy Ci pomóc. Pozwól, że jedna z wiodących agencji SEO przeprowadzi specjalistyczny audyt Twojej witryny. Zdiagnozujemy wszelkie problemy, wskażemy niedoskonałości i opracujemy spersonalizowaną strategię, która zwiększy widoczność Twojego biznesu w sieci.

Ale czym dokładnie jest audyt SEO?

To kompleksowa analiza, która pozwala wyłapać zarówno duże, jak i małe niedociągnięcia w Twojej witrynie, wpływające na jej wartość w rankingach wyszukiwarki. Proces obejmuje kilka etapów, takich jak ocena procesów przeszukiwania i indeksowania przez wyszukiwarki, eliminacja przekierowań, sprawdzanie duplikatów treści oraz weryfikacja poprawności kodu źródłowego. Celem tych działań jest jedno – poprawa struktury i jakości Twojej witryny, co przekłada się na uzyskanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Elbląg


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta na audyt SEO

  Bez gruntownej analizy trudno zauważyć słabe punkty i problemy, które mogą obniżyć pozycję Twojej witryny w rankingach wyszukiwarek. Ocena funkcjonalności dla użytkowników jest równie istotna, lecz często trudna do osiągnięcia. Dlatego audyt staje się nieodzowny, szczególnie gdy chcesz zwiększyć ruch na stronie i przyciągnąć nowych użytkowników.

  Analiza on-page

  Każdy detal, każda część, każda podstrona Twojej witryny może przyczynić się do jej sukcesu, ale również stać się przyczyną niepowodzenia. Audyt on-page pozwala nam przyjrzeć się wielu wskaźnikom, biorąc pod uwagę różne kryteria. Podczas analizy sprawdzamy elementy takie jak: struktura URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowania użytkowników, oraz budowa i inne. Dzięki temu technicznemu badaniu uzyskujemy wgląd w to, które elementy działają prawidłowo, a które wymagają poprawy.

  Analiza off-page

  Ten element audytu opiera się głównie na sprawdzeniu, jak Twoja witryna jest postrzegana w sieci. Jakość i pozycja Twojej strony w przestrzeni internetowej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej marki. Przeanalizujemy profil linków prowadzących do Twojej witryny, ocenimy ich liczbę oraz jakość, sprawdzimy czy pochodzą one z zaufanych i wartościowych źródeł. Wytypujemy również zewnętrzne linki potencjalnie szkodliwe i wskażemy, jak je dezaktywować lub usunąć. Dzięki naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi możesz być pewien, że Twoja witryna jest w dobrych rękach.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami