Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Zauważyłeś, że na Twojej stronie internetowej brakuje ruchu? Masz problem z osiągnięciem pożądanych wyników i wydajnością działań marketingowych? Pozwól, że jedna z wiodących agencji SEO przeprowadzi kompleksowy audyt Twojej strony, zidentyfikuje problemy, wskaże niedoskonałości i stworzy spersonalizowaną strategię, która zwiększy widoczność Twojego biznesu w sieci.

Czym dokładnie jest audyt SEO?

Audyt pozwala wyłapać wszelkie duże i drobne błędy na stronie, które negatywnie wpływają na jej wartość w rankingach pozycjonowania. Proces analizy obejmuje kilka etapów, w tym ocenę procesów indeksowania i przeszukiwania przez wyszukiwarki, eliminację przekierowań, sprawdzanie duplikatów treści oraz ocenę poprawności kodu źródłowego. Głównym celem tych działań jest usprawnienie struktury i jakości strony, co przekłada się na osiąganie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google’a.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Gliwice


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta Audytu SEO

  Bez dokładnej analizy trudno jest wykryć ewentualne słabe punkty czy problemy, które mogą negatywnie wpłynąć na pozycję Twojej witryny w wynikach wyszukiwania. Ocena funkcjonalności dla użytkowników również jest kluczowa. Dlatego audyt jest niezbędny, szczególnie jeśli dążysz do zwiększenia ruchu na stronie i przyciągnięcia nowych odbiorców.

  Analiza On-Page

  Każdy aspekt, każda część, każda podstrona Twojej witryny może mieć wpływ na jej sukces, ale także może być przyczyną porażki. Audyt on-page pozwala nam przyjrzeć się różnym wskaźnikom i uwzględnić różnorodne kryteria. Podczas analizy oceniamy m.in.: strukturę URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowania użytkowników, oraz budowę i inne czynniki. To szczegółowe badanie daje nam możliwość zidentyfikowania, które elementy działają poprawnie, a które wymagają optymalizacji.

  Analiza Off-Page

  Ten element audytu koncentruje się głównie na ocenie tego, w jaki sposób witryna jest postrzegana w sieci. Jakość i pozycja w przestrzeni internetowej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej marki. Przeanalizujemy profil linków prowadzących do Twojej strony, ocenimy ich liczbę oraz źródła, z których pochodzą. Zidentyfikujemy także potencjalnie niebezpieczne zewnętrzne linki i przedstawimy sposoby ich dezaktywacji lub usunięcia. Dzięki naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu możesz być pewny, że Twoja witryna jest w dobrych rękach.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami