Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Czy ruch na Twojej platformie online nie spełnia oczekiwań? Czy doświadczasz problemów z osiągnięciem satysfakcjonujących wyników oraz wydajnością swoich działań? Pozwól, że jedna z czołowych agencji SEO przeprowadzi szczegółowy audyt Twojej witryny, dokonując diagnozy problemów, identyfikując niedoskonałości oraz opracowując spersonalizowaną strategię, która zwiększy widoczność Twojego biznesu w sieci.

Czym dokładnie jest audyt SEO?

Audyt umożliwia wyłapanie wszelkich istotnych usterek na stronie internetowej, które negatywnie wpływają na jej wartość w rankingach pozycjonowania. Proces analizy obejmuje kilka etapów, w tym ocenę procesów indeksowania i przeszukiwania przez wyszukiwarki, eliminację przekierowań, weryfikację duplikatów treści oraz sprawdzanie poprawności kodu źródłowego. Głównym celem tych działań jest usprawnienie struktury i jakości witryny, co w konsekwencji przyczynia się do osiągnięcia wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Lublin


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta na audyt SEO

  Bez dogłębnej analizy trudno zidentyfikować, czy istnieją słabe punkty, problemy obniżające pozycję witryny w rankingu wyszukiwarki. Ciężko też ocenić jej funkcjonalność dla samych użytkowników. Audyt okazuje się więc niezbędny, zwłaszcza jeśli chcemy poprawić ruch na stronie i przyciągnąć nowych odbiorców.

  Analiza on-page

  Każdy detalu, każda część, każda podstrona Twojej strony internetowej może odegrać istotną rolę w jej sukcesie, lecz także może stanowić potencjalne zagrożenie dla jej efektywności. Audyt on-page pozwala na dokładne zbadanie wielu wskaźników, biorąc pod uwagę różnorodne kryteria. W trakcie analizy uwzględniane są elementy takie jak struktura adresów URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowania użytkowników, oraz konstrukcja, wśród innych. Tego rodzaju techniczne badanie pozwala na zrozumienie, które komponenty działają poprawnie, a które wymagają ulepszeń.

  Analiza off-page

  Ten element audytu skupia się przede wszystkim na ocenie widoczności danej witryny w sieci. Jakość i pozycja strony w przestrzeni internetowej mają kluczowe znaczenie dla powodzenia Twojej marki. Przeprowadzimy szczegółową analizę profilu linków prowadzących do Twojej strony, oceniając ich liczbę oraz źródła, z których pochodzą. Wytypujemy również zewnętrzne linki, które mogą być potencjalnie niebezpieczne i przedstawimy sposób na ich dezaktywację lub usunięcie. Dzięki naszemu codziennemu zaangażowaniu możesz być pewien, że Twoja witryna jest w bezpiecznych rękach.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami