Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Rozwiązanie problemów związanych z niskim ruchem na Twojej stronie i niezadowalającymi wynikami to zadanie dla jednej z czołowych agencji SEO. Przeprowadzi ona profesjonalny audyt Twojej witryny, zidentyfikuje problemy oraz opracuje indywidualną strategię poprawiającą widoczność Twojego biznesu w sieci.

Czego dotyczy audyt SEO?

Audyt SEO pozwoli wykryć zarówno duże jak i małe niedociągnięcia na Twojej stronie, które mogą wpływać na jej wartość w rankingach wyszukiwarek. Analiza obejmuje ocenę procesów przeszukiwania i indeksowania przez wyszukiwarki, eliminację przekierowań, sprawdzenie duplikatów treści oraz poprawność kodu źródłowego. Celem jest poprawa struktury i jakości Twojej witryny, co przekłada się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Poznań


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta audytu SEO

  Bez dogłębnej analizy trudno jest zidentyfikować słabe punkty i problemy wpływające na pozycję strony w rankingu wyszukiwarek. Trudno również ocenić, jak funkcjonuje ona dla użytkowników. Dlatego audyt jest niezbędny, zwłaszcza jeśli chcesz zwiększyć ruch na stronie i przyciągnąć nowych odbiorców.

  Analiza on-page

  Każdy szczegół, każda część, każda podstrona Twojej witryny może przyczynić się do jej sukcesu, ale może też doprowadzić do jej porażki. Audyt on-page pozwala zbadać liczne wskaźniki i uwzględnić różne kryteria. W trakcie analizy sprawdzamy elementy takie jak: struktura URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowanie użytkowników, budowa i inne. Takie techniczne badanie daje nam informacje na temat składników, które funkcjonują poprawnie, oraz tych, które wymagają poprawy.

  Analiza off-page

  Ten składnik audytu koncentruje się głównie na ocenie widoczności witryny w sieci. Jakość i pozycja strony w przestrzeni internetowej mają znaczenie dla sukcesu Twojej marki. Sprawdzimy profil linków prowadzących do Twojej strony, ocenimy ich liczbę i czy pochodzą one z zaufanych i wartościowych źródeł. Zidentyfikujemy potencjalnie niebezpieczne zewnętrzne linki i wskażemy, jak je dezaktywować lub usunąć. Ze względu na codzienne zajmowanie się tym obszarem, możesz bez obaw powierzyć swoją witrynę nam.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami