Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Czy zauważyłeś, że ilość odwiedzin na Twojej stronie internetowej nie spełnia Twoich oczekiwań? Czy zmagałeś się z niezadowalającymi wynikami oraz słabą wydajnością działań? Daj nam szansę przeprowadzenia kompleksowego audytu Twojej witryny przez jedną z wiodących agencji SEO. W wyniku tego audytu zidentyfikujemy problemy, wskazując niedoskonałości oraz opracowując spersonalizowaną strategię, która znacząco zwiększy widoczność Twojego biznesu w sieci.

Czym jest audyt SEO?

Audyt pozwala wykryć wszystkie istotne błędy na stronie internetowej, które mogą wpłynąć na obniżenie jej wartości w rankingach pozycjonowania. Proces analizy obejmuje kilka etapów, takich jak ocena procesów indeksowania i przeszukiwania przez wyszukiwarki, eliminacja przekierowań, kontrola duplikatów treści oraz weryfikacja poprawności kodu źródłowego. Głównym celem tych działań jest poprawa struktury i jakości witryny, co przekłada się na uzyskanie wyższych pozycji w wynikach wyszukiwania Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Sosnowiec


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta na audyt SEO

  Bez dokładnej analizy trudno jest zauważyć słabe punkty czy problemy, które mogą obniżyć pozycję Twojej witryny w rankingach wyszukiwarek. Również trudno ocenić, jak dobrze funkcjonuje ona dla samych użytkowników. Dlatego audyt jest niezbędny, szczególnie jeśli chcesz poprawić ruch na stronie i przyciągnąć nowych odbiorców.

  Analiza na stronie (on-page)

  Każdy aspekt, każdy szczegół, każda podstrona Twojej witryny może przyczynić się do jej sukcesu, ale również być potencjalnym źródłem problemów. Audyt on-page pozwala na dokładne przeanalizowanie różnorodnych wskaźników, uwzględniając różne kryteria. Podczas analizy sprawdzane są elementy takie jak struktura adresów URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowania użytkowników oraz ogólna konstrukcja strony. To techniczne badanie pozwala zrozumieć, które elementy działają poprawnie, a które wymagają korekty.

  Analiza poza stroną (off-page)

  Ten element audytu skupia się głównie na ocenie widoczności Twojej witryny w sieci. Jakość i pozycja strony w przestrzeni internetowej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej marki. Przeprowadzimy szczegółową analizę profilu linków prowadzących do Twojej witryny, oceniając ich liczbę oraz pochodzenie. Zidentyfikujemy również zewnętrzne linki, które mogą stanowić potencjalne zagrożenie, i przedstawimy sposoby na ich dezaktywację lub usunięcie. Dzięki naszemu zaangażowaniu, możesz mieć pewność, że Twoja witryna jest w dobrych rękach.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami