Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Czy ruch na Twojej stronie internetowej jest ograniczony? Czy doświadczasz słabych wyników i niskiej wydajności działań? Pozwól jednej z czołowych agencji SEO przeprowadzić specjalistyczny audyt Twojej witryny. Dzięki niemu zostaną zidentyfikowane problemy, niedociągnięcia, a także opracowana zostanie spersonalizowana strategia, mająca na celu poprawę widoczności Twojego biznesu w sieci.

Czym dokładnie jest audyt SEO?

Audyt SEO to proces identyfikacji zarówno dużych, jak i drobnych problemów na stronie internetowej, które negatywnie wpływają na jej pozycję w rankingach wyszukiwarek. Analiza ta obejmuje kilka etapów, w tym ocenę procesów indeksowania i przeszukiwania przez wyszukiwarki, eliminację przekierowań, sprawdzenie duplikatów treści oraz ocenę poprawności kodu źródłowego. Celem tych działań jest jedno – usprawnienie struktury i jakości witryny, co z kolei przekłada się na jej wyższą pozycję w wynikach wyszukiwania Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Szczecin


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta na audyt SEO

  Bez dogłębnej analizy trudno zidentyfikować, czy istnieją słabe punkty, problemy obniżające pozycję witryny w rankingu wyszukiwarki. Ciężko też ocenić jej funkcjonalność dla samych użytkowników. Audyt okazuje się więc niezbędny, zwłaszcza jeśli chcemy poprawić ruch na stronie i przyciągnąć nowych odbiorców.

  Analiza on-page

  Każdy detal, każda część, każda podstrona Twojej witryny może być kluczem do sukcesu, ale również może stanowić zagrożenie dla jej powodzenia. Audyt on-page pozwala dokładnie przeanalizować różnorodne wskaźniki, uwzględniając różne kryteria. Podczas tego badania oceniane są elementy takie jak struktura adresów URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowania użytkowników, oraz budowa, wśród innych. Takie techniczne zbadanie daje możliwość zrozumienia, które elementy działają zgodnie z oczekiwaniami, a które wymagają poprawy.

  Analiza off-page

  Ten aspekt audytu skupia się głównie na ocenie, jak Twoja witryna jest postrzegana w sieci. Jej jakość i pozycja w przestrzeni internetowej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej marki. Przeprowadzimy szczegółową analizę profilu linków prowadzących do Twojej strony, oceniając ich ilość oraz czy pochodzą one z wiarygodnych i wartościowych źródeł. Zidentyfikujemy również zewnętrzne linki potencjalnie szkodliwe i przedstawimy sposób na ich dezaktywację lub usunięcie. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz być pewien, że Twoja witryna jest w dobrych rękach.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami