Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Czy ruch na Twojej witrynie jest niewielki? Czy Twoje działania przynoszą słabe wyniki? Zleć przeprowadzenie specjalistycznego audytu SEO jednej z najlepszych agencji. Dokładnie przeanalizujemy Twoją stronę, zdiagnozujemy problemy, wskażemy niedociągnięcia i stworzymy spersonalizowaną strategię, która poprawi widoczność Twojego biznesu online.

Na czym polega audyt SEO?

Audyt SEO pozwala wykryć wszelkie duże i małe usterki na stronie, które wpływają na jej niską pozycję w rankingach. Proces analizy obejmuje ocenę przeszukiwania i indeksowania przez wyszukiwarki, eliminację niepotrzebnych przekierowań, sprawdzanie duplikatów treści oraz poprawność kodu źródłowego. Wszystko to ma na celu poprawę struktury i jakości strony, co skutkuje lepszymi wynikami w Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Wałbrzych


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta na audyt SEO

  Trudno jest zidentyfikować słabe punkty i problemy obniżające pozycję witryny w rankingu wyszukiwarek bez dokładnej analizy. Ocena jej funkcjonalności dla użytkowników również może być problematyczna. Audyt okazuje się niezbędny, jeśli chcemy zwiększyć ruch na stronie i przyciągnąć nowych odbiorców.

  Analiza on-page

  Każdy aspekt Twojej witryny – każda sekcja, każdy szczegół – może przyczynić się do jej sukcesu lub porażki. Audyt on-page pozwala przyjrzeć się licznym wskaźnikom i kryteriom. Analiza obejmuje takie elementy jak: struktura URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowania użytkowników, budowa strony i inne. Techniczne badanie daje wgląd w to, które komponenty działają poprawnie, a które wymagają poprawy.

  Analiza off-page

  W tej części audytu sprawdzamy, jak witryna jest postrzegana w sieci. Jakość i pozycja strony w przestrzeni internetowej mają kluczowe znaczenie dla sukcesu Twojej marki. Analizujemy profil linków prowadzących do strony, ocenimy ich ilość oraz pochodzenie z zaufanych źródeł. Identyfikujemy potencjalnie szkodliwe zewnętrzne linki i doradzamy, jak je usunąć lub dezaktywować. Powierz swoją witrynę w nasze ręce, a zajmiemy się wszystkim profesjonalnie.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami