Dlaczego audyt SEO jest ważny dla mojej strony?

Rozwiązanie problemów związanych z niskim ruchem na Twojej stronie i niezadowalającymi wynikami to zadanie dla jednej z czołowych agencji SEO. Przeprowadzi ona profesjonalny audyt Twojej witryny, zidentyfikuje problemy oraz opracuje indywidualną strategię poprawiającą widoczność Twojego biznesu w sieci.

Czego dotyczy audyt SEO?

Audyt SEO pozwoli wykryć zarówno duże jak i małe niedociągnięcia na Twojej stronie, które mogą wpływać na jej wartość w rankingach wyszukiwarek. Analiza obejmuje ocenę procesów przeszukiwania i indeksowania przez wyszukiwarki, eliminację przekierowań, sprawdzenie duplikatów treści oraz poprawność kodu źródłowego. Celem jest poprawa struktury i jakości Twojej witryny, co przekłada się na wyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
Wyślij wypełniony formularz
– skontaktujemy się z Tobą.

  Audyt Wrocław


  IcomSeo eksperci od pozycjonowania - biuro

  Oferta na audyt SEO

  Przeprowadzamy audyt SEO, który pomoże Ci zidentyfikować słabe punkty i problemy obniżające pozycję Twojej witryny w rankingu wyszukiwarek. Dzięki temu będziesz wiedział/a, jak poprawić ruch na stronie i przyciągnąć nowych odbiorców.

  Analiza on-page

  Podczas audytu on-page szczegółowo przeanalizujemy każdą część i podstronę Twojej witryny. Sprawdzimy strukturę URL, meta dane, jakość treści, słowa kluczowe, zachowanie użytkowników, a także budowę innych elementów. Dzięki temu będziesz miał/a wgląd w to, które komponenty działają poprawnie, a które wymagają poprawy.

  Analiza off-page

  Pod uwagę bierzemy również to, jak Twoja witryna jest widziana w sieci. Wartość i pozycja Twojej marki w przestrzeni internetowej są istotne dla sukcesu. Przeprowadzimy analizę profilu linków kierujących do Twojej strony, ocenimy ich ilość oraz wiarygodność. Rozpoznamy również potencjalnie niebezpieczne linki zewnętrzne i pomożemy Ci dezaktywować lub usunąć je. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie, dlatego możesz śmiało powierzyć nam swoją witrynę.

  Skontaktuj się z nami

  Inżynierowie od SEO zbadają Państwa stronę

  Co analizujecie?

  Przyglądamy się szerokiemu zestawowi czynników wpływających na miejsce strony w wyszukiwarce. Część z nich to komponenty typowo techniczne (prędkość ładowania strony, kod, uszkodzone linki), inne dotyczą zawartości (duplikaty, właściwe nasycenie słowami kluczowymi), struktury wewnętrznej, zapleczowej (metatagi, nagłówki), a jeszcze inne są składnikami funkcjonującymi poza samą stroną (linki zewnętrzne). W połączeniu te wszystkie dane składają się na szczegółowy raport, który uwzględnia braki i defekty, jakie wykryto na stronie.

  Czy sprawdzacie profil linków?

  W ramach standardowych usług SEO analizujemy zarówno jakość, jak i wartość linków. Profil sprawdzamy, by wykluczyć ewentualne zagrożenia oraz linki, które mogłyby w negatywny sposób wpływać na pozycję strony. W razie jakichkolwiek niejasności, wątpliwości lub indywidualnych oczekiwań, zapraszamy do kontaktu. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

  Co zawiera końcowy raport?

  Twój indywidualny raport SEO zawiera szczegółowe informacje i dane dotyczące pojedynczych elementów wpływających na pozycję strony. Poza eksperckimi ocenami odrębnych segmentów znajdziesz w nim również wskazówki na temat tego, co można poprawić, jak przebudować i zmienić strukturę, by Twoja strona stała się silniejsza. Sprawdzane komponenty otrzymają od nas punktację zgodną z wymogami i algorytmami Google.

  Czy potrzebny będzie pełny dostęp do mojej strony?

  W niektórych przypadkach – tak. Zazwyczaj jednak wystarczy nam jedynie wgląd do Google Search Console oraz Google Analytics. Nasze narzędzia przemierzają i sprawdzają Twoją stronę, podobnie jak robi to Google, więc pełny akces okazuje się niezbędny jedynie sporadycznie.

  Czy możecie poprawić usterki, które udało się wykryć dzięki audytowi?

  Tak, ale będzie to dodatkowa usługa nieuwzględniona w samym audycie. Jeśli zechcesz, po przedstawieniu raportu, możemy wycenić koszt usunięcia błędów i wprowadzenia niezbędnych zmian na stronie.

  Ile czasu zajmuje audyt?

  Przeciętnie analiza strony zajmuje około 3 dni. W przypadku bardzo rozbudowanych serwisów z wieloma podstronami czas sprawdzania może wydłużyć się do 7 dni.

  Opinie klientów

  Sprawdź opinie naszych klientów i zobacz, jak budujemy reputację.

  Czym profesjonalny audyt różni się od analiz dostępnych dzięki darmowym narzędziom?

  Bezpłatne narzędzia traktują problem pobieżnie i kontrolują jedynie aspekty techniczne. Istnieje bardzo niskie prawdopodobieństwo, że z ich pomocą uda się odnaleźć rzeczywiste źródło problemu, gdyż rzetelna optymalizacja uwzględnia znacznie więcej niż jedynie kilka wskaźników. Nasi eksperci analizują wszystkie kluczowe czynniki, by stworzyć jak najbardziej precyzyjną i szczegółową analizę.

  Zobacz jakie wyniki uzyskaliśmy dzięki audytowi i wdrożeni zaleceń – audyt i optymalizacja kancelarii prawnej Ubi Ius.

  Skuteczne realizacje

  Jesteśmy naprawdę skuteczni - przeczytaj nasze case studies i zobacz,
  jakie mamy wyniki. Poniżej przykład audytu i wdrożenia zaleceń:

  UbiIus ruch na stronie dzięki audytowi wzrost

   

  Rezultaty audytu i pozycjonowania

  UbiIus odszkodowania efekty SEO

   

  Sprawdź nasze case studies

  Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

  Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
  i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

  Skontaktuj się z nami