Opinie klientów


Zamówione tam pozycjonowanie strony firmy zaczyna przynosić zamierzony efekt. Wzrasta liczba odwiedzających, więcej osób dzwoni z pytaniami o ofertę. Wszystko idzie w dobrym kierunku.


opinia o IcomSeo SEO
Mateusz Kruk

Wycena podesłana w czasie krótszym niż doba czyli tak jak jest napisane na ich stronie. To pierwszy plus. Drugi jest taki, że po pewnym czasie jaki trzeba odczekać faktycznie widać jest efekty tego pozycjonowania. Czyli działają jak należy.


opinia o IcomSeo SEO
Paweł Zieliński

Uczestniczę w programie partnerskim, opcja jawna. Polecam się zainteresować, ciekawie to wymyślili.


opinia o IcomSeo SEO
Konrad Wójcik

Korzystam z usług IcomSEO i jestem bardzo zadowolona. Moja strona zyskuje coraz wyższe pozycje w wyszukiwarce, a ruch rośnie :) To profesjonaliści, którzy mają kilkanaście lat doświadczenia w pozycjonowaniu, a przynajmniej tak napisali na swojej stronie :D Fakt, faktem - sprawdzają się i ich działania są skuteczne, polecam!


opinia o IcomSeo SEO
Kamila Majewska

Potwierdzam, solidna firma. Kierując się pozytywnymi opiniami znalezionymi w internecie zdecydowałem się zamówić w Icom SEO pozycjonowanie mojego sklepu. Sam kontakt z tą firmą bezproblemowy, zawsze można się dodzwonić i dopytać o szczegóły. Podsumowując- zdecydowanie można im zaufać.


opinia o IcomSeo SEO
Radosław Kazula

Sklep, który prowadzimy z mężem zyskuje cały czas nowych klientów. A to dzięki wypozycjonowaniu go. Z czasem będzie na pewno jeszcze lepiej. Na pewno było warto zainwestować w pozycjonowanie.


opinia o IcomSeo SEO
Karolina Nowak

Warto wykupić usługę pozycjonowania. Klienci częściej znajdują stronę w Internecie i częściej dzwonią. Jestem zadowolony, bo widzę efekty. Podoba mi się system rozliczania opłat. Polecam.


opinia o IcomSeo SEO
Jacek Warecki

Na tą firmę trafiłam z polecenia kolegi, który zamówił u nich pozycjonowanie swojego sklepu i był bardzo zadowolony z wyników. Ja też nie mam powodów do narzekań:):) Oprócz skuteczności pozycjonowania można wspomnieć o tym, że nie ma żadnych problemów z kontaktem z tą firmą, zarówno mailowym jak i telefonicznym. Jeśli pojawiają się wątpliwości, zawsze można je od razu wyjaśnić. Także same plusy :)


opinia o IcomSeo SEO
Anna Zielińska

Zamów darmowy audyt SEO swojej strony

Wyślij nam adres swojej strony internetowej i dane, a my wykonamy audyt
i sprawdzimy, co można na niej poprawić.

Skontaktuj się z nami